3 lutego 2021

Galaktyczne zapowiedzi: Dzień 3

PLANY_2_990x280_galakta

Za nami 2 dni zapowiedzi. Mamy nadzieję, że rozruszaliśmy Was nieco na początku tego tygodnia. Czas więc na dzień trzeci, w ciągu którego również przedstawimy 3 tytuły, które ukażą się z naszym logiem na pudełku jeszcze w tym roku. Pełną listę już zapowiedzianych gier znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do trwającej zabawy na naszym profilu na facebooku gdzie na podstawie symboli odgadujecie, co to będą za gry.

A oto one:

Wojna Szeptów

wojna_szeptow_box_3d_mockupWojenna zawierucha nigdy nie ustaje, gdy pięć potężnych imperiów walczy o dominację nad światem. Zastępy ich wojsk przemierzają niezliczone, przesiąknięte krwią pobojowiska w nieustającym marszu ku chwale. Postrzępione sztandary łopoczą na wietrze w niemym manifeście potęgi każdego z mocarstw. Zaciekłość Niedźwiedzia. Duma Lwa. Wytrzymałość Konia. Dalekowzroczność Orła. Siła Słonia. Gdy nadejdzie świt, świat zmieni się na zawsze i tylko jedno imperium będzie władać wszystkimi pozostałymi… Ale to pośród cieni kryją się prawdziwe siły… Wąż, Pająk, Kruk i Szczur. To nie konflikt wielkich mocarstw, o którego wyniku zadecyduje potęga na polach bitew. To rozstrzygana w dworskich zakamarkach wojna, w której placem boju jest zawiła sieć intryg, a orężem są kłamstwa i spryt.

Wojna Szeptów to oparta na strategicznym działaniu, ukrytych celach i zmiennej lojalności rywalizacyjna gra planszowa dla od 2 do 4 graczy. Pięć potężnych imperiów toczy wojnę o władzę nad światem, jednak gracze nie wcielą się we władcę żadnego z nich. Zamiast tego poprowadzą jedną z tajnych organizacji stawiających na zwycięzcę, manipulując tokiem działań wojennych.

kahuna_box_3d_mockupKahuna

Kahuna to gra planszowa przeznaczona dla dwóch graczy, którzy wcielają się w kahunów – szamanów władających starożytną magią Pacyfiku.

Waszym zdaniem będzie rozstrzygnięcie, który z nich jest potężniejszy. W tym celu zmierzycie się w zmaganiach o kontrolę nad dwunastoma wyspami w południowej części oceanu! Będziecie budować mosty łączące wyspy, a ten z nich, do którego będzie należeć większość mostów na danej wyspie, przejmie nad nią kontrolę, stawiając na niej swój totem kahuna.

Czas sięgnąć po szamańskie sztuczki!

Link do BGG: https://boardgamegeek.com/boardgame/394/kahuna

Sword & Sorcery: Nadejście mroku

sns_nadejscie_mroku_box_3d_mockupNadchodzi armia nieumarłych…

Mrok zalega w całej krainie, bramy cmentarzy stają otworem, a nieśmiertelni bohaterowie muszą zmierzyć się teraz z wrogami, którzy ignorują ból i nigdy nie sypiają… nieumarłymi, a właściwie całą ich armią. Szkielety, wampiry i wilkołaki pojawiają się wszędzie… Czy bohaterowie wypełnią swą misję i ostatecznie uwolnią dusze od czaru klejnotów dusz?

W rozszerzeniu Sword & Sorcery® — Nadejście mroku ścieżka prowadzi bohaterów ku finałowi, w którym zadecyduje się ich los.

Poznajcie zakończenie epickiej kampanii bohaterów dzięki zadaniom z tego rozszerzenia, które stanowi ostatni akt legendarnej sagi. Czekają na Was zdolności z najwyższych poziomów duszy, skarby oraz trudni wrogowie! Przygotujcie się na najbardziej wciągające i chwalebne doświadczenie w krainie Sword & Sorcery!

Link do BGG: https://boardgamegeek.com/boardgameexpansion/255670/sword-sorcery-darkness-falls