25 października 2016

Galakta na Targach Książki

W dniach 27-28 października odbędzie się już 20 edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, a to wyjątkowe wydarzenie będzie dla nas szczególnie ważne, ponieważ już w czwartek swoją premierę będą mieli Ragers: Mistrzowie Areny!

ragers

Ragers: Mistrzowie Areny to szybka, prosta gra karciana dla dwóch graczy, w której pokierujecie drużynami gladiatorów i stoczycie bitwy na mokrym od krwi piasku areny pod czujnym okiem bóstw. Gra trwa 15 minut, podczas których stoczycie trzy rundy walk. Swoich gladiatorów ustawiacie w linii i kiedy piąta karta zostanie odsłonięta – walka między drużynami zostaje rozstrzygnięta. Gra oparta jest o mechanizm kamień-papier-nożyce, ale dodaje wiele ciekawych rozwiązań, pozwalających lepiej zbalansować grę i sprawiających, że poza szczęściem liczy się też sprawny umysł i dobre planowanie.

catan_odkrywcy_i_piraci_front

Poza Ragers: Mistrzami Areny mamy dla Was też drugą premierę, na którą od dawna czekali wszyscy fani Catanu! Catan: Odkrywcy i Piraci 5/6 dołączają do pozostałych dodatków z serii 5/6, pozwalając na powiększenie rozgrywek w Catan. Odkrywaj nowe wyspy w jeszcze większym gronie przyjaciół i rodziny!

Imhotep_box

Na naszym stoisku będziecie mogli także kupić wszystkie najnowsze tytuły, w tym Imhotepa: Budowniczego Egiptu i Catan: Mapę Polski, która pozwoli Wam rozegrać wyjątkowy scenariusz na dobrze znanych terenach naszego kraju! Wznoście najważniejsze miasta Polski, budujcie drogi na odpowiednich polach i rozwijajcie swoje osady w potężne metropolie. Dodatkowo na mapie znajdziecie ciekawe informacje o polskich miastach.

catan_polska1