21 września 2018

Galakta na SPIEL 2018

 Wrzesień mija szybko i już za miesiąc widzimy się z Wami na targach Spiel 2018 w Essen! Jak  co roku, będziemy w Niemczech prezentować swoje gry na największych targach gier planszowych w Europie. Mamy dla Was kilka wyjątkowych wydarzeń oraz prezentacji, więc jeśli wybieracie się do Essen, nie zapomnijcie nas odwiedzić! Szukajcie naszego stoiska 2B-136.

Ci, których porwały historie walki o przetrwanie z This War of Mine: Gra Planszowa, będą mieli okazję poznać ich znacznie więcej. Na targach dostępna będzie przedpremierowa angielska wersja rozszerzenia Opowieści ze zniszczonego miasta.

twom_opowiesci

Oczywiście nie martwcie się, jeśli nie dotrzecie do Essen – polska premiera także będzie obfitować w atrakcje. Została zaplanowana na okolice listopada i będziemy o niej informować na naszej stronie internetowej.

Opowieści ze zniszczonego miasta to nie koniec premier na naszej „essenowej” liście. Na targach będziecie mieli okazję poznać i zakupić nową edycję King & Assassins w wersji Deluxe, przygotowanej z okazji piątych urodzin gry. Nasz bestseller przybiera teraz nowe szaty – większe pudełko skrywać będzie większą planszę ozdobioną nowymi ilustracjami oraz 23 figurki postaci, które zastąpią kartonowe pionki z oryginalnego wydania. Pod tym wszystkim skrywa się jednak dobrze znana i doceniana gra stworzona przez Łukasza Woźniaka.

pudelko

To jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy! Ci wszyscy z Was, którzy odwiedzą nasze stoisko, będą mieli okazję zagrać w pokazową wersję naszej przyszłorocznej premiery  – Rycerze Pustkowi Druga Edycja! Możecie zobaczyć, jako pierwsi na świecie, jak będą wyglądały zmagania bohaterów oraz jakie wyzwania napotkają oni na niebezpiecznych terenach zniszczonej Australii. Tym samym przeniesiecie się na chwilę w niezwykły postapokaliptyczny świat. Dla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko i wezmą udział w prezentacji, będziemy mieć także pewną niespodziankę! Jednak w tej chwili nie chcemy jeszcze zdradzać, co to będzie. Wierzcie nam, nie chcecie jej przegapić!

pic4012128

Jeśli wybieracie się do Essen na targi SPIEL 2018, koniecznie zagrajcie w nasze nowości!