26 kwietnia 2017

Galakta na Pyrkonie

mini_pyrkon

Już w ten weekend będziecie mogli spotkać nas na największym Festiwalu Fantastyki w Polsce! Szukajcie nas na Pyrkoniepawilon 5, stoisko nr 63. Przez wszystkie dni wydarzenia możecie liczyć na fantastyczne gry, świetne promocje i dodatkowe, wspierane przez nas turnieje. Już od pierwszego dnia aż do samego końca targów będziecie mogli wypróbować nasze największe hity:

Age_of_Thieves_pudelko_wieczko_PL przebudzenie_mocy_left SWD01_box_right_PL

Dodatkowo będziecie mogli zagrać w wiele innych tytułów, które wymiennie będą pojawiać się na jednym ze stołów. Odwiedzajcie nas co jakiś czas, żeby zobaczyć różne gry z naszej kolekcji, w tym najnowszą grę w jednym z naszych ulubionych uniwersów – Grę o Tron: Quiz i gratkę dla wszystkich fanów fantastyki – Runebound: Trzecią edycję.

Oczywiście nie może być festiwalu bez atrakcyjnych promocji! Część naszego stoiska będzie poświęcona grom, które będziecie mogli dostać w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ragers: Mistrzowie Areny, Jolly Roger, Andromeda i wiele innych – przyjdźcie, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. ;)

jolly_lupy

To jeszcze nie wszystko! Podczas Pyrkonu odbędą się dwa niezwykle ciekawe wydarzenia, które wspieramy i na które zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów:

1. Raven Squadron organizuje turnieje i rozgrywki wprowadzające we wszystkie najlepsze gry z serii Star Wars. Sprawdźcie, jak radzicie sobie za sterami X-winga i weźcie udział w turnieju gry Imperium Atakuje. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

2. Ryzykowny Zwiad – wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich fanów Władcy Pierścieni (LCG i nie tylko!). Na poszukiwania Pierścienia udajcie się do pawilonu 5A w sobotę o 12:00. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.