8 października 2018

Galakta na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

W dniach 25-28 października odbędzie się już 22. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Nasze wydawnictwo jest obecne na tej imprezie od ponad 10 lat i oczywiście w tym roku też nas nie zabraknie! Specjalnie dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert. Szukajcie nas pod numerem A54!

wotr_poszukiwania600

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie, niedawno swoją premierę miała przygodowa gra Poszukiwania Pierścienia. Prawdziwa gratka dla fanów klimatów Tolkienowskiego świata. Aż pięciu graczy może przenieść się do Śródziemia, stawiając na przeciw siebie Powiernik Pierścienia oraz tropiące go Upiory.

Jeżeli chcesz usłuchać mojej rady, idź do Rivendell. Podróż tam nie powinna być zbyt niebezpieczna, jakkolwiek droga jest teraz trudniejsza niż dawniej, a pod jesień pogorszy się jeszcze…

 

 

civ01_box

Jeśli nie jesteście fanami gier przygodowych, nic nie szkodzi. Wśród naszych ostatnich nowości pojawił się dawno wyczekiwany Sid Meier’s Civilization: Nowy początek. Ta gra przenosi bestsellerową serię komputerowych gier strategicznych na planszę. W tej dynamicznej i przystępnej adaptacji gracze poprowadzą swoje nacje do wyścigu o terytoria, technologię i wyjątkowe cuda świata.

Popatrz wstecz na przeszłość, na tak olbrzymie przemiany mocarstw. Możesz i przyszłość przewidzieć.

- Marek Aureliusz

Oczywiście to nie koniec tego co dla Was przygotowaliśmy. Czeka na Was specjalna oferta i niespodzianki. Jakie? Przekonajcie się odwiedzając nasze stanowisko (A54) na Targach Książki! Zapraszamy serdecznie!