14 grudnia 2022

Epickie premiery: Małe Epickie Galaktyki oraz Małe Epickie Podziemia: Opowieści

meg_meo_premiery_800x1000

Oprócz dodruku Małych Epickich Podziemi mamy dziś dwie małe premiery. Małe, choć epickie! Gotowi? Zapnijcie pasy i startujemy z przygodami!

Premiery

Małe Epickie Galaktyki

Gdzieś w głębi kosmosu twoja przeludniona galaktyka sięga ku odległym planetom w nadziei na dalszą ekspansję. Będziesz rozwijać flotę, walczyć o wpływy i kolonizować nowe światy w imię galaktycznego podboju. Jednak nie tylko twoje imperium pragnie się rozwijać. Oportunistyczni rywale z odległych zakątków przestrzeni rosną w siłę równie szybko co ty, a wszechświat nie jest wystarczająco nieskończony, by każdy zrealizował swe ambicje. Jeśli strategicznie rozmieścisz statki, wybierzesz właściwe planety i przechytrzysz oponentów, kosmos będzie twój, a rywalom zostanie jedynie kosmiczny gruz!

Galaktyczne potęgi rywalizują o kontrolę nad nowo odkrytymi planetami. Kolonizuj je i podnoś poziom swego imperium, aby zdobywać punkty zwycięstwa. Wygrasz, jeśli na końcu gry zgromadzisz ich najwięcej!

Grę zamówicie w naszym galaktycznym sklepie >>>TUTAJ<<<Małe_Epickie_Galaktyki_Elementy_Gry_4

Małe_Epickie_Podziemia_Opowieści_Elementy_Gry_3Małe Epickie Podziemia: Opowieści

W rozszerzeniu Opowieści, bohaterowie gromadzą się w cieple obozowego ogniska, świadomi niebezpieczeństw w otaczającej ich kniei. Przybyli na Wybrzeże Goblinów z krain całego Aughmoor, i każde z nich ma coś do opowiedzenia nowym towarzyszom. Jedni są tu dla sławy i chwały, inni dla złota, a niektórzy mają zgoła bardziej nikczemne cele. Ale w tej chwili ci tak różni towarzysze są sojusznikami, zgodnymi razem stawić czoła przeciwnościom: wejść do podziemi, pokonać Bossów, wypełnić zadania i uratować świat.

 

 

 

Dodruk

Małe Epickie Podziemia

Małe_Epickie_Podziemia_Karta_1Małe Epickie Podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.

W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.
Grę znajdziecie >>>TUTAJ<<<