9 maja 2016

Endor Open – krótkie podsumowanie

z_gory

Bitwa o Endor zakończyła się wielkim sukcesem zarówno dla graczy jak i organizatorów. Jesteśmy dumni ze świetnego przygotowania graczy i poziomu rywalizacji. Serdecznie dziękujemy za Wasze pozytywne głosy dotyczące organizacji wydarzenia i przygotowanych przez nas specjalnych nagród – część tych pochwał należy się także Michałowi Bobrowskiemu, który zadbał o lokalizację i pomógł w wielu rozmaitych sprawach. Niech Moc będzie także z tymi, którzy byli na miejscu i pomogli przy organizacji – dobra robota!

Zwycięzcą turnieju został Piotr Kuc – serdecznie gratulujemy! Otrzymuje on Zaproszenie na Coruscant, czyli ostateczny turniej System Open Series w Londynie. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za Piotra – zwycięstwo jest blisko!

13119980_970021533093823_4402528638240733492_o

Poniżej prezentujemy zwycięską listę statków i ulepszeń. Pamiętajcie, że same ulepszenia to nie wszystko – najważniejsze to odpowiednie zdolności dowodzenia, przewidywanie ruchów przeciwnika i przyjęcie odpowiedniej taktyki.

Pilot Grupy Omicron Imperator Palpatine
Wampa -
Inkwizytor Na granicy ryzykaTIE/v1Autodopalacze
„Lider Omegi” ZwódPrzekaźnik

Drugie miejsce na Endor Open zajął Jakub Michalak – serdecznie gratulujemy dotarcia do finału i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych turniejach X-wing!

IMG_4434

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszym albumie na Facebooku. Zachęcamy do oznaczania się i komentowania – niech Moc będzie z Wami!

Ciekawostka:  policzyliśmy wasze Lambdy na Endor Open – na stołach pojawiły się 22 statki tej klasy.