23 sierpnia 2019

Dzień Fanatyka: już w październiku!

fanatyk2019_szer600

Dzisiaj mamy świetną wiadomość dla fanów gry Horror w Arkham LCG! Już 12 października po raz trzeci odbędzie się Dzień Fanatyka. Tym razem serdecznie zapraszamy do Warszawy, a konkretnie do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9.

W poprzednich edycjach wzięło udział kilkadziesiąt osób, które wspólnie poznawały tajniki tej znakomitej gry kooperacyjnej i rozgrywały ulubione scenariusze.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Dzień Fanatyka 2019 w Krakowie

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie siedzą

Dzień Fanatyka 2019 w Krakowie

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Dzień Fanatyka 2018 w Warszawie

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie siedzą

Dzień Fanatyka 2018 w Warszawie

Także i tym razem serdecznie zapraszamy również graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z grą Horror w Arkham LCG. Przygotujemy dla Was talie i będziemy uczyć gry, tak abyście byli gotowi stawić czoła najgroźniejszym Przedwiecznym.

Wkrótce przekażemy więcej informacji na temat samej imprezy i związanymi z nią atrakcjami, a także zaprosimy Was do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Tymczasem zarezerwujcie sobie 12 października na prawdziwie przerażające spotkanie!

O serii Horror w Arkham LCG

horror_w_arkham_lcgW sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.

W przypadku posiadania dwóch zestawów podstawowych w grze może wziąć udział nawet czterech graczy. Każda rozgrywka to fragment większej kampanii, a podejmowane przez graczy decyzje wiążą się z zaskakującymi, długofalowymi konsekwencjami. Horror w Arkham: Gra karciana jest grą LCG®, do której regularnie wydawane są nowe karty, pozwalające graczom na modyfikowanie zawartości tego zestawu podstawowego, jak również na tworzenie zupełnie nowych, oryginalnych talii.