26 września 2018

Dzień Fanatyka 2018

Zapraszamy wszystkich fanów gry karcianej Horror w Arkham LCG na Dzień Fanatyka, który odbędzie się 14 października (niedziela) w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie.

Dzień Fanatyka

odznaki_badaczy_bez_tla

Dzień Fanatyka jest to świetna okazja do spotkania fanów gier ze świata Lovecrafta z całej Polski oraz wspólnego rozgrywania scenariuszy z gry karcianej Horror w Arkham LCG. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma kartę osiągnięć z zadaniami do wykonania. Za każde zdobyte osiągnięcie gracze będą otrzymywali nagrodę w postaci przypinki ze specjalną grafiką. Aby zdobyć jak najwięcej osiągnięć, gracze będą mogli rozgrywać scenariusze kilkukrotnie.

Dla uczestników przygotowaliśmy również dwa konkursy z nagrodami: kalambury związane z światem Cthulhu oraz test wiedzy dotyczący gry. Konkursy odbędą się w przerwie pomiędzy rozgrywaniem scenariuszy.

Do dyspozycji graczy będzie też gamesroom, w którym będzie można zagrać w inne gry ze świata przez nas wydane w klimatach Cthulhu:  Horror w Arkham, Eldritch Horror, Posiadłość Szaleństwa, Znak Starszych Bogów, Horror w Arkham LCG

Wydarzenie będzie się odbywało w godzinach 10-16 w sali ONZ Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym na IV piętrze. Szczegółowy harmonogram wydarzenia opublikujemy na Facebooku w tygodniu poprzedzającym imprezę.

Przedpremiera Strażników Otchłani

Dodatkowo, tylko podczas tego wydarzenia każdy uczestnik będzie miał możliwość nabyć przedpremierowo zestaw scenariuszy Strażnicy Otchłani. Koszt tego zestawu podczas podczas wydarzenia to 80zł. Uczestnicy wydarzenia, którzy zakupią ten produkt, będą mogli od razu rozegrać scenariusze w ramach Dnia Fanatyka i spróbować wykonać zadania z karty osiągnięć! Będzie to pierwsza na świecie możliwość zagrania w ten zestaw scenariuszy.

ahc27

Uwaga! Każdy uczestnik będzie mógł kupić tylko jeden zestaw scenariuszy Strażnicy Otchłani. Nie jest jeszcze znana data, kiedy dodatek trafi do regularnej sprzedaży.

 

Zgłoszenia oraz Zestaw Fanatykazestaw_fanatyka_bez_tla

Wejściówki na wydarzenie można kupić w naszym sklepie internetowym. Liczba miejsc jest ograniczona. Bilet należy opłacić do poniedziałku, 8 października. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma specjalny Zestaw Fanatyka, który będzie zawierał:

  • Pudełko na talię z grafiką z gry
  • Zestaw 10 akrylowych żetonów zaznaczania
  • Pamiątkowa przypinkę
  • Tematyczną smycz z mackami
  • Kartę osiągnięć

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualizacjach.

 

Mistrzostwa Polski w Catan oraz Przeznaczenie

W ten sam weekend w Centrum Konferecyjno-Szkoleniowym odbywać się będą Mistrzostwa Polski w inne nasze gry Catan oraz Star Wars: Przeznaczenie. Więcej informacji na temat tych imprez znajdziecie tu: Catan, Przeznaczenie.