15 września 2021

Dwie mackowe premiery już dziś!

Horror_w_Arkham_Tajemnice_Zakonu_Powrot_Przerwanego_Kregu_Premiera_800_1000

15 września nareszcie nadszedł! To ważna data dla wielu kultystów. Mamy dla Was aż dwie premiery w klimatach Cthulhu! Są to dwa rozszerzenia: Tajemnice zakonu do trzeciej edycji planszowego Horroru w Arkham, oraz Powrót Przerwanego kręgu do karcianego Horroru w Arkham. Czeka Was mnóstwo przygód, znajdą się nowi badacze, a Wasze talie zasilą nowe karty. Mackowo polecamy!

Dziś ostatni dzień promocyjnych cen na te produkty w naszym galaktycznym sklepie: Tajemnice zakonu i Powrót przerwanego kręgu.

 

Horror w Arkham 3ed: Tajemnice zakonu

ahb06_box_3d_mockupPo zmroku na ulicach Arkham słuchać upiorne zawodzenie niespokojnych dusz i da się dojrzeć wałęsające się w mroku ghoule. Porzucone portale zieją mocą, łącząc naszą rzeczywistość z nieznanym wymiarem koszmaru, a w eleganckiej dzielnicy French Hill tajemniczy Zakon Srebrnego Świtu knuje, aby posiąść jeszcze większą potęgę.

Prezentowany dodatek dzięki dwóm nowym dwustronnym kafelkom dzielnic wprowadzi do gry Massachusetts – jeden z dawnych regionów Arkham, w tym wspomnianą już dzielnice French Hill, jak również budzące grozę Podziemia. Do waszego zespołu dołączy również czterech zupełnie nowych badaczy, takich jak m. in. niezłomny żołnierz Mark Harrigan, czy pewna siebie pilotka Winifred Habbamock.

Horror w Arkham LCG: Powrót przerwanego kręgu

Powrot_do_Przerwanego_Kregu_Mockup_3d — kopiaRozszerzenie to zawiera nowe zestawy kart scenariuszy do każdego scenariusza cyklu Przerwany krąg, stawiające waszych badaczy w obliczu nowych zagrożeń i wyzwań. Nowe karty graczy, stanowiące ulepszone wersje tych dostępnych w ramach cyklu Przerwany krąg, oferują nowe narzędzia i możliwości podczas ulepszania swoich talii badaczy. Dodatkowo pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii, dzięki załączonym separatorom. Na tym jednak nie koniec, ponieważ z tym dodatkiem otrzymacie nową talię 22 kart tarota, które mogą być użyte w dowolnej kampanii lub scenariuszu gry Horror w Arkham: gra karciana!