4 maja 2017

Duch Rebelii już dostępny!

Booster-Pack-swd4Star Wars: Przeznaczenie

Saga Star Wars koncentruje się na niekończącej się walce dobra ze złem. Zło może objawiać się pod różnymi postaciami, wyczekiwać dogodnego momentu do ataku z cienia lub za pomocą politycznych machinacji zdominować galaktykę. Jednak w Mocy równowaga musi być zachowana i zawsze, kiedy Ciemna Strona powstaje, Duch Rebelii musi powstać.

Z przyjemnością informujemy, że długo wyczekiwane rozszerzenie Duch Rebelii do Star Wars: Przeznaczenia już dzisiaj trafia do sprzedaży. Imperator Palpatine, Jyn Erso, Obi-Wan Kenobi i wiele innych postaci czeka na Twoje wezwanie.

swd04_cardfan1

W zestawach dodatkowych z serii Duch Rebelii znajdziecie 160 zupełnie nowych kart, całkowicie zmieniających oblicze gry. Mimo że rozszerzenie skupia się na postaciach z najnowszego filmu Łotr 1, znajdziecie tu wiele kart, które stworzone zostały w oparciu o wydarzenia z całej sagi. Duch Rebelii zapłonął – przygotujcie się na dynamiczne walki i nowe możliwości.

obrona_krolestwa_gt17_boxGra o Tron: Gra karciana

Także fani karcianej Gry o Tron mają powody do radości – dzisiaj do sklepów trafia nowy zestaw fabularny z cyklu Krew i złotoObrona Królestwa. Rozszerzenie oparte jest na wydarzeniach znanych z Nawałnicy Mieczy, trzeciego tomu sagi Georga R. R. Martina.

Podobnie jak poprzednie zestawy fabularne z cyklu Krew i złoto, karty z Obrony Królestwa wykorzystują nowe słowo kluczowe Darowizna oraz wprowadzają do gry kolejne znane z książek postaci, w tym Wexa Pyke’a i nową wersję Melisandre.