30 czerwca 2014

Drużyna nigdy się nie poddaje!

Dziś mamy ważną wiadomość dla wszystkich miłośników gry karcianej Władca Pierścieni LCG. Mimo, iż jakiś czas temu ogłosiliśmy zamknięcie linii, nie ustaliśmy w naszych staraniach nad tym, aby polscy gracze nadal mogli się cieszyć zlokalizowanymi kartami do swojej ulubionej gry. Dzięki współpracy z Fantasy Flight Games jest duża szansa, że Wasza drużyna będzie mogła (przynajmniej jeszcze przez jakiś czas) kontynuować swoją wyprawę!

donewsa

Wszystko dzięki temu, że najprawdopodobniej cykl Twórcy Pierścienia będziemy mogli zaproponować Wam w formacie Druku na Żądanie. Obecnie czekamy jeszcze na kilka kluczowych informacji, jednak jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że nasze wspólne starania zostaną zakończone sukcesem.

Normalnie nie informujemy Was o niczym, jeśli nie jesteśmy tego na 100% pewni. Jednak w tym wypadku postanowiliśmy zrobić wyjątek, aby gracze, którzy dotychczas grali w wersję polską, mogli spokojnie podjąć decyzję, czy chcą kupić wersję angielską najnowszego dodatku (który niedługo powinien pojawić się w sklepach), czy też wolą jeszcze chwilę poczekać i możliwie nadal kontynuować rozgrywkę w języku polskim.

Jak tylko będziemy mieć dla Was nowe informacje, na pewno się nimi podzielimy. A tymczasem pamiętajcie – Drużyna nigdy się nie poddaje!

Jednocześnie chcieliśmy zaznaczyć, że dzisiejsza informacja dotyczy jedynie małych dodatków najbliższego cyklu i gry Władca Pierścieni – gry karciana. Nie wykluczamy, że w przyszłości podobna możliwość będzie dostępna także w przypadku małych dodatków do gry Android: Netrunner LCG. Jeśli tak się stanie, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

donewsa1