28 sierpnia 2019

Druk na Żądanie: trwa zbieranie zamówień!

dnz_miniPrzypominamy, że trwa zbieranie zamówień na produkty z oferty Druk na Żądanie.  Zamówienia możecie składać do 8 września włącznie, a ich realizację planujemy na koniec tego roku.

Druk na Żądanie to specjalna forma realizowania zamówień na produkty niedostępne w normalnej ofercie. Gromadzone przez nas przez określony czas zamówienia są następnie wysyłane do specjalnej drukarni w USA, odpowiedzialnej za przygotowanie tych wyjątkowych pozycji. Obecnie wszystkie produkty dostępne w ramach Druku na Żądanie możecie zamówić we współpracujących z nami sklepach z grami oraz naszym sklepie internetowym.

Tym razem do oferty Druku na Żądanie trafiają nowości do gry Descent: Wędrówki w mroku i nowy cykl zestawów przygodowych do Władcy Pierścieni LCG. W ramach tej edycji umożliwiamy także fanom zamówienie brakujących w sklepach zestawów mitów do gry Horror w Arkham LCGMuzeum Miskatonic, Essex County Express  oraz Nieopisywalna przysięga; jak również cyklu zestawów przygodowych Cienie Mrocznej Puszczy do Władcy Pierścieni LCG.

Oczywiście w ramach akcji zbieramy także zamówienia na dodatki takie jak Taniec ze Smokami oraz Uczta dla wron do bestsellerowej Gry o Tron, Śmiertelne konsekwencje do Znaku Starszych Bogów, a także na inne, dostępne wcześniej tytuły z Druku na Żądanie (pełną ich listę znajdziecie tutaj).

Descent: Wędrówki w Mroku

dj_zaginione_legendy_dnz
dj_hm_wizje_switu_dnz dj_hm_okruchy_wiecznomroku_dnz

Władca Pierścieni: LCG

Cykl zestawów przygodowych – Haradrimowie:

mumakile_lotr_dnz poscig_przez_harad_lotr_dnz
pod_piaskami_lotr_dnz czarny_waz_lotr_dnz
lochy_cirith_gurat_lotr_dnz przekraczajac_poros_lotr_dnz

Cykl zestawów przygodowych – Cienie Mrocznej Puszczy:

polowanie_na_golluma_lotr_dnz starcie_u_stop_samotnej_skaly_lotr_dnz
podroz_do_rhosgobel_lotr_dnz wzgorza_emyn_muil_lotr_dnz
martwe_bagna_lotr_dnz powrot_do_mrocznej_puszczy_lotr_dnz

Horror w Arkham LCG

ahc03_dnz_box (003) dnz_essex
nieopisywalna_przysiega_ahc_dnz