9 czerwca 2016

Druk na Żądanie już jest!

krainy_odmetow

Okres oczekiwania dobiegł końca!

Zamówione przez was dodatki z Druku na Żądanie właśnie zostały wysłane w podróż do swoich nowych właścicieli! Tym razem największą popularnością wśród rozszerzeń cieszył się nowy mały dodatek do gry Talisman, który otwiera przed graczami podziemne rewiry Lorda-Widmo i Królowej Szczurów. Mordercze pułapki czekają na śmiałków, którzy odważą się sięgnąć po nowe skarby i potężne moce. Nie brakowało też zamówień na dodatkowe talie do gier karcianych, wśród których prym wiedzie oczywiście Władca Pierścieni. Jeśli nie graliście jeszcze we Władcę, zachęcamy do spróbowania swoich sił w tej niezwykle wymagającej grze kooperacyjnej!

krainy_odmetow nin_in_eilph gniew_natury

Niestety, z przyczyn od nas niezależnych dodatki Mgła na Kurhanach, Rogata Korona oraz Sekret Celebrimbora trafią do graczy z opóźnieniem. Wszystkie pozostałe dodatki zostały rozesłane!

Przypominamy, że Druk na Żądanie to specjalna forma realizowania zamówień na produkty niedostępne w normalnej ofercie. Cyklicznie zbierane zamówienia w ciągu kilku miesięcy są przez nas starannie przygotowywane, drukowane i rozsyłane. Ze względu na druk w innej technologii, która umożliwia wydawanie produktów w ograniczonej ilości, drukowane elementy będą nieznacznie różniły się od produktów dostępnych w zwykłej ofercie. Wszystkie gry i dodatki dostępne w Druku na Żądanie możecie obejrzeć tutaj. Obecnie system składania zamówień na te produkty jest zamknięty – jeśli chcecie dowiedzieć się o rozpoczęciu zbierania przez nas zamówień jako pierwsi, polubcie nasz fanpage na facebooku i zaglądajcie na naszą stronę internetową.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia i mamy nadzieję, że nowe rozszerzenia pozwolą wam przeżyć wiele niesamowitych przygód w fantastycznych światach i niezapomnianych chwil z przyjaciółmi!