25 listopada 2014

Druk na Żądanie – Drużyna kontynuuje przygodę!

dunlandzka_pulapka trzy_proby

Informujemy, że od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na nowe produkty dostępne w systemie Druku na Żądanie. Wszelkie dostępne w ten sposób rozszerzenia możecie zamówić za pośrednictwem swoich ulubionych sklepów z grami planszowymi bądź w naszym sklepie internetowym.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, oferta DnŻ została rozszerzona o Zestawy Przygodowe z cyklu Twórcy Pierścienia do Władcy Pierścieni LCG:

- Dunlandzka Pułapka
- Trzy Próby

Wsłuchawszy się w głosy wielu miłośników Władcy Pierścieni zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, aby nadal móc oferować Wam kolejne dodatki do Władcy Pierścieni LCG, dzięki czemu przygoda trwa nadal, a Drużyna dzielnie wędruje naprzód! Oczywiście na powyższych dwóch Zestawach się nie skończy – kolejne rozszerzenia z cyklu będzie można zamawiać podczas kolejnej fali zamówień na produkty z oferty Druku na Żądanie, planowanej na luty 2015 roku.

Mamy także doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów Śródziemia, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Władcy Pierścieni LCG – w kolejnej fali zamówień Druku na Żądanie planujemy udostępnić dodruk Polowania na Golluma – pierwszego Zestawu Przygodowego do tego tytułu.

DnŻ to jednak nie tylko Władca Pierścieni i w ramach tej oferty możecie zamawiać pozostałe produkty przygotowane w ramach Druku na Żądanie.

UWAGA! Zamówienia na produkty z Druku na Żądanie można składać do 7 grudnia 2014. Zamówienia na te produkty realizowane będą na przełomie stycznia/lutego 2015!