24 lipca 2018

Druk na Żądanie 2018

Dziś mamy doskonałą wiadomość dla fanów naszych gier, którzy nie mogli doczekać się kolejnej fali zamówień produktów z oferty Druku na Żądanie. Otóż czas Waszego oczekiwania dobiegł końca! Rozpoczęliśmy właśnie zbiórkę zamówień na dodatki dostępne w ramach tej oferty!

Druk na Żądanie to specjalna forma realizowania zamówień na produkty niedostępne w normalnej ofercie. Gromadzone przez nas przez określony czas zamówienia są następnie wysyłane do specjalnej drukarni w USA, odpowiedzialnej za przygotowanie tych wyjątkowych pozycji. Obecnie wszystkie produkty dostępne w ramach Druku na Żądanie możecie zamówić we współpracujących z nami sklepach z grami, a pod koniec tygodnia uruchomimy także nową, odświeżoną odsłonę naszego sklepiku internetowego, gdzie także będziecie mogli złożyć zamówienia na wybrane tytuły!

Tym razem do oferty Druku na Żądanie trafia aż 14 nowości do trzech różnych gier, w tym: dwa scenariusze do Horroru w Arkham LCG, nowy cykl zestawów przygodowych do Władcy Pierścieni LCG oraz uzupełnienie talii popleczników do gry Descent: Wędrówki w Mroku o karty do czterech potwornych sług Mrocznego Władcy.

Oczywiście nowości to nie wszystko – w ramach akcji zbieramy także zamówienia na dodatki Taniec ze Smokami oraz Uczta dla wron do bestsellerowej Gry o Tron, Śmiertelne konsekwencje do Znaku Starszych Bogów, a także na inne, dostępne wcześniej tytuły z Druku na Żądanie (pełną ich listę znajdziecie tutaj).

Lista wszystkich nowości:

Horror w Arkham: LCG

ahc_klatwa_rougarou_dnz ahc_karnawal_koszmarow_dnz

Władca Pierścieni: LCG

Scenariusze:

lotr_morderstwo_pod_rozbrykanym_kucykiem_dnz_box lotr_oblezenie_annuminas_dnz_box

Cykle zestawów przygodowych:

ucieczka_zaklinacza_sztormow_lotr_dnz

istota_glebin_lotr_dnz
swiatynia_oszukanych_lotr_dnz zatopione_ruiny_lotr_dnz
Atak_przystan_cobas_lotr_dnz miasto_korsarzy_lotr_dnz

Descent: Wędrówki w Mroku

dj_skarn_dnz_box dj_kyndrithul_dnz_box
dj_zarihell_dnz_box dj_ardus_dnz_box