22 marca 2018

Dodruki i smoki – marzec/kwiecień

Wszystko wskazuje na to, że zapowiedziana przez nas kolejna partia dodruków pojawi się w sklepach na przełomie marca i kwietnia. W długo wyczekiwanej dostawie znajdą się gry, o które bardzo często nas pytaliście. O dokładnym terminie premiery gier będziemy informować, jak tylko dostawa dotrze do naszych magazynów. W tej partii możecie spodziewać się:

SWX14-b-wing-left_dobry

X-wing: B-wing

Jedno z najpopularniejszych rozszerzeń dla Rebelii. B-wing to solidny wybór zarówno na początek przygody z X-wingiem, jak i dla poważnych, turniejowych eskadr. Dzięki szerokiemu wachlarzowi uzbrojenia i wysokiej wartości osłon to jeden z najlepszych statków po stronie Rebeliantów. Po wyposażeniu go w dwie torpedy, działo i system namierzania B-wing może stać się kluczowym statkiem dla Twojej rozpiski.

asy

X-wing: Asy Rebelii

W Asach Rebelii znajdziecie dwa pomalowane myśliwce: A-winga i B-winga oraz najlepszych pilotów, jacy kiedykolwiek zasiadali za sterami tych maszyn. W zestawie jest też trzynaście kart rozwinięć, znaczniki i żetony potrzebne do ich wykorzystania oraz zupełnie nowa misja, pozwalająca rozegrać ciekawą potyczkę w polu asteroidów.

runebound_3rd

Runebound

W grze Runebound wcielisz się w rolę wędrownego śmiałka, gotowego walczyć o swoje przeznaczenie. Podczas każdej rozgrywki będziesz przeszukiwać starożytne ruiny, toczyć zaciekłe bitwy i uczyć się nowych, potężnych umiejętności. Niebezpieczne siły zagrażają Terrinoth – tylko najwspanialszym bohaterom uda się je pokonać i przywrócić pokój. Czy będzie Ci dane zostać żywą legendą?

descent_legowisko_jaszczura

Descent: Legowisko Jaszczura

Lubicie kamienie? Chcecie spróbować swoich sił w walce ze smokiem? Potrzebujesz potężnych potworów i popleczników, żeby nękać bohaterów? Zagralibyście czasem w krótką przygodę-przerywnik? A może po prostu szukacie kolejnych przygód i nowej kampanii? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to Legowisko jaszczura może być dodatkiem w sam raz dla Was.

Więcej o rozszerzeniu możecie przeczytać tutaj.

Eldritch Horror: Tajemnicze ruiny

Rozszerzenie Tajemnicze Ruiny zawiera nowego Przedwiecznego, nowe karty Spotkań, Przygód i Preludium. W grze pojawia się również czterech nowych badaczy oraz nowe karty Artefaktów, Zasobów i Zasobów Unikatowych, które wspomogą graczy w misji ratowania świata.

imperium_atakuje

Star Wars: Imperium Atakuje

Imperium Atakuje to epicka przygodowa gra planszowa dla 2-5 graczy osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Potężna armia imperialna oraz grupa zabójczych łowców nagród staje do walki ze śmiałymi bohaterami Rebelii w szeregu misji taktycznych. Stawkę epickiej kampanii podnosi obecność legendarnych postaci w rodzaju Dartha Vadera, czy Hana Solo. Każda bitwa kończy się klimatycznym starciem finałowym pomiędzy Imperium, a Sojuszem Rebeliantów.