15 czerwca 2018

Czerwcowe premiery!

Z nieskrywaną przyjemnością możemy poinformować o nowościach, na które wszyscy czekali! Z naszych magazynów wyjeżdżają już do sklepów rewelacyjne dodatki do popularnych gier, a także jedna świeża, polska premiera, czyli nowa edycja Cytadeli!

Co znajdziecie na sklepowych półkach? Oto pełna lista wszystkich nowości:

cytadela2_box_korona

Cytadela

Wydana w 25 językach i nominowana do ogromnej liczby nagród gra Cytadela jest przez wielu uznawana za jedną z najlepszych współczesnych gier karcianych. Niniejsze wydanie zawiera postaci i dzielnice z oryginalnej wersji gry oraz dodatku, a ponadto wzbogacono ją o 9 nowych postaci oraz 12 kompletnie nowych dzielnic, które razem oferują graczom więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej!

Sugerowana cena: 119,90 zł

sw04_box

Star Wars: Rebelia – Imperium u władzy

Imperium u władzy dostarcza graczom wiele nowych, emocjonujących opcji do gry planszowej Star Wars: Rebelia. Bohaterowie i złoczyńcy z filmu Łotr 1: Gwiezdne Wojny – Historie oraz ulubione postaci fanów takie jak Hutt Jabba wnoszą nowe umiejętności, niezwykle przydatne w walce o los galaktyki. Ponadto nowe pojazdy oraz zasady walki w formacie kinowym pozwalają na rozegranie trzymających w napięciu bitew przepełnionych ekscytującymi sytuacjami rodem z filmów.

Sugerowana cena: 169,90 zł

ahc19_box

Horror w Arkham LCG: Zapomniana era

W Zapomnianej erze 1–4 badaczy dołączy do ekspedycji badającej azteckie ruiny i zapuści się w głąb niebezpiecznych lasów deszczowych i niezbadanych pieczar. Zdołają przetrwać tę ryzykowną wyprawę czy może spotka ich marny koniec? To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Zapomniana era.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększą różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Sugerowana cena: 119,90 zł

nici_losu

Horror w Arkham LCG: Nici losu

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Zapomniana era.

Zestaw zawiera karty 103-148 z kampanii Zapomniana era. Do rozgrywki wymagane są: zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Zapomniana era.

Sugerowana cena: 59,90 zł

dzicz-rhovanionu_box_left

Władca Pierścieni LCG: Dzicz Rhovanionu

Nieznane zagrożenie zmusiło gobliny i inne okrutne istoty do opuszczenia Gór Szarych i zejścia do dolin i lasów Dzikich Krajów. Lud Rhovanionu jest w niebezpieczeństwie. W rozszerzeniu Dzicz Rhovanionu gracze wybiorą się w długą podróż z Doliny Anduiny, przez Mroczną Puszczę, aż po same głębokie kopalnie Żelaznych Wzgórz. Oprócz tych fascynujących scenariuszy w rozszerzeniu Dzicz Rhovanionu gracze znajdą również nowych bohaterów i wachlarz nowych kart Graczy zwiększający możliwości w zakresie składania własnych talii.

Sugerowana cena: 119,90 zł

Dawno nie było takiej dostawy! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie, czy wolicie zrelaksować się na rodzinnym pikniku przy pięknej Cytadeli, czy podejmiecie się tajnej misji ramię w ramię z Jyn Erso w dodatku do Star Wars: Rebelii, zagłębicie się w meksykańską grozę nowego cyklu mitów do Horroru w Arkham LCG, czy też wyruszycie na rozległe równiny Rhovanionu.

O dostępność gier i dodatków pytajcie w swoich ulubionych sklepach a grami planszowymi!