21 stycznia 2016

Czas podbić sklepy!

op_store-champ_preview

Wspólnie z Fantasy Flight Games oraz współpracującymi z nami sklepami z grami mamy przyjemność zaprosić Was do udziału Mistrzostwach Sklepów 2016, czyli turniejach pierwszego szczebla opracowanego przez FFG programu Organized Play. W I kwartale 2016 r. w wybranych sklepach zostaną zorganizowane turnieje w tytuły takie jak X-Wing, Gra o Tron LCG, Warhammer 40 000 Podbój, Star Wars: Imperium Atakuje czy Star Wars Armada.

Specjalnie dla wszystkich graczy przygotowaliśmy specjalną podstronę poświęconą turniejom Mistrzostw Sklepów 2016 znajdziecie na niej najaktualniejsze informacje związane ze wspomnianymi turniejami:

store_champ_2016

Zdobądź tytuł sklepu i zapewnij sobie dobry start na turnieju regionalnym!

Na uczestników mistrzostw sklepu czekają m.in. specjalne karty zapewniające automatyczne zwycięstwo w I rundzie turnieju regionalnego. Ponadto, w pulach nagród znajdują się specjalne karty promocyjne, maty do gier karcianych, pudełka na karty, trofea, akrylowe żetony, miarki zasięgu, dedykowane woreczki na żetony oraz metalowe medale (nagrody różnią się w zależności od poszczególnych gier).

Nie czekajcie – już dziś zarezerwujcie udział w mistrzostwach sklepów 2016!