17 marca 2016

Co czyha w galaktyce – premiery

Już dziś w sprzedaży nowy zestaw wojenny do gry Warhammer 40,000: PodbójCo Czyha w Otchłani, a także statki VIII fali rozszerzeń do gry figurkowej X-Wing:

„Duch”,

TIE Inkwizytora,

Łowca z Mgieł,

Karząca ręka.

Co Czyha w Otchłani

box

Co Czyha w Otchłani, czwarty zestaw wojenny z cyklu Upadku do gry Warhammer 40,000: Podbój, rozbudowuje kolejną frakcję do walki o Sacaellum. Do gry wprowadzony zostanie nowy przywódca Tyranidów, Genokrad, razem z jego 8-kartowym sygnowanym oddziałem. Poza tym w pudełku gracze znajdą także 51 innych kart (po 3 kopie każdej z 17 różnych kart), którymi wzmocnią pozostałe frakcje.

Więcej o rozszerzeniu Co Czyha w Otchłani:

 co_czyha

Przebudzenie Genokradów

Z kosmicznego olbrzyma, Kaeruxa Erameasa, który rozbił się na powierzchni Sacaellum, wylała się zabójcza horda wojowników Chaosu, wyznawców Khorna.  Chmara uśpionych Genokradów poczuła zapach krwi dobiegający z niższych, opustoszałych poziomów statku. W obliczu inwazji Tyranidów nikt nie jest bezpieczny…

 

Ósma fala dodatków do gry X-Wing

Dziś swoją premierę mają również cztery nowe rozszerzenia do gry figurkowej X-Wing:

duch_statek   „Duch” to olbrzymi, uzbrojony po zęby i wyposażony w niezwykle mocne osłony rebeliancki statek. Razem z nim w zestawie gracze znajdą także prom szturmowy, który sam w sobie stanowi zagrożenie, nawet będąc zadokowanym na pokładzie „Ducha”.
tie_inkwizytora Myśliwiec TIE Inkwizytora powstał, aby umożliwić Imperatorowi odszukanie członków zakonu Jedi nawet w najodleglejszych częściach galaktyki. W porównaniu do starszych modeli ten myśliwiec został wyposażony w mocniejsze silniki, składane panele słoneczne i wyrzutnię rakiet. 
lowca_statek „Łowca z Mgieł” wprowadza do gry Ganda Zuckussa i jego gwiezdny myśliwiec G-1A. Dzięki technologii repulsorowej i broni, w którą jest wyposażony – promieniowi ściągającemu i podwójnym laserom szturmowym – statek ten jest niezwykle wszechstronny, a przez to bardzo popularny wśród najemników.
karzaca_reka_statek „Karząca ręka” to z pozoru lekko uzbrojony JumpMaster 5000 o specyficznym, łukowatym kształcie, który został wyposażony w ulepszony dok silników i systemy broni, w skład których zalicza się także wyrzutnia torped i artylerzysta-astromech. Choć nie jest to najszybszy statek w galaktyce, jego atak jest nadzwyczaj skuteczny.

Więcej o statkach wchodzących w skład VIII fali rozszerzeń możecie przeczytać tutaj:

viii_fala

Wyjście z ukrycia

Ósma fala statków do gry X-Wing wprowadza do gry zupełnie nowe możliwości i niespotykane wcześniej sposoby taktycznego przeprowadzania starć. Walczcie o coś więcej niż tylko przetrwanie!