10 czerwca 2021

Catan: Łamigłówka – zapowiedź

puzzle_box_3d

Linia Catan nadal się rozwija! Z przyjemnością zapowiadamy kolejną samodzielną grę w świecie Catanu, tym razem będzie to Łamigłówka dla 1 gracza już od 8 roku życia. Premiera zaplanowana jest już na wrzesień tego roku!

Jesteś odważnym odkrywcą, którego celem jest zjednoczenie Catanu poprzez handel. Odkryj nowe ścieżki do dobrobytu, łącząc kopalnie, farmy i obozy drwali z osadami i miastami. Wyznaczaj drogi handlowe wśród dzikich ostępów, omijaj bandy złodziei i dostarczaj towary do odległych regionów wyspy. Pięć rozdziałów i czterdzieści łamigłówek o czterech, stopniowo rosnących poziomach trudności, sprawiają, że CATAN Łamigłówka to wspaniała przygoda, która zapewni wiele godzin zabawy zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

New-3D-boxe-CATAN_POL

 

Ziemia na horyzoncie!

Po miesiącach spędzonych na morzu obserwator dostrzegł z bocianiego gniazda cel waszej podróży: wyspę Catan. Nawet mimo zachmurzonego nieba promieniuje ona pięknem i obietnicą. Wysokie górskie szczyty, gęste lasy i bujne pastwiska świadczą o jej osławionych bogactwach naturalnych. Wszystkie opowieści o Catanie niosą ze sobą pełne nadziei przesłanie: przy odrobinie zaradności każdy ma szansę się tutaj dorobić. Marząc o przygodzie, przybyłeś tu rozpocząć nowe życie, mając nadzieję wykorzystać w tym celu swoje umiejętności planowania i handlu. Gdy schodzisz z pokładu, kapitan portu wita cię ostrzeżeniem: – Uważaj na złodziei! Są znani z napadania na okoliczne karawany. Twoja nadzieja słabnie na moment – czyżby przybycie tutaj było błędem? Nagle jednak niebo się przejaśnia, a przebijające się przez chmury promienie słońca nadają rozległym polom pszenicy szczerozłotego blasku. Uśmiech powraca na twą twarz wraz ze świeżym przypływem nadziei. Czegokolwiek by nie trzeba, Catan to zapewni.

CATAN Łamigłówka to powiew świeżości w klasycznej oprawie, dzięki któremu możesz stawić czoła nowym wyzwaniom czekającym na legendarnej wyspie Catan!