13 stycznia 2016

Bitwa się rozpoczęła

pudelko_xwing_png

Bitwa nabiera tempa. Do walki w tym tygodniu dołączyły zarówno nowe modele jak i dodruki najpopularniejszych statków do gry X-wing, jak i cała II fala rozszerzeń do Armady. Jeśli chodzi o zupełne nowości do X-wing, to możecie już tworzyć eskadry myśliwców z Przebudzenia Mocy dzięki rozszerzeniom X-wing T-70 i myśliwiec TIE/fo. Jeśli zaś gracie w większych formatach punktowych lub lubicie rozgrywać serie scenariuszy i klimatyczne bitwy, z pewnością zainteresuje Was Imperialny transportowiec szturmowy. Warto też wspomnieć, że do transportowca typu Gozanti dołączone są 2 modele myśliwców TIE, które mogą rozpocząć rozgrywkę zadokowane na statku.

SWX35_imperialny_transportowiec_szturmowy

Na stoły wracają także stare, lecz ciągle zabójczo skuteczne statki. Swoje eskadry będziecie mogli uzupełnić o dodatkowe modele: X-wing, Y-wing, TIE Advanced i Prom typu Lambda. Jeśli zaś nie znacie jeszcze samej gry X-wing – do sklepów trafił właśnie dodruk zestawu podstawowego, który zawiera wszystko, co potrzebne, by rozpocząć szkolenie na najlepszego Admirała floty gwiezdnej w galaktyce.

SWX02-X-Wing SWX05-TIE_Advanced SWX04-Y-Wing

To nie wszystko! Również Armada zostaje wzbogacona o nowe modele należące do drugiej fali rozszerzeń. W skład II fali wchodzi pięć nowych statków, wśród których znajdą się także pierwsze statki na dużych podstawkach: Niszczyciel Gwiezdny i Mon Calamari. Poza nimi w grze pojawią się także statki Łotrów, fregata MC30c i Imperialna korweta typu Raider. Więcej informacji o statkach znajdziecie tutaj.

swm11_plastic