21 października 2021

Anno 1800: Premiera przesunięta

anno_1800_box_3d_mockup

Podobnie jak Wy, my również przebieramy nogami w oczekiwaniu na nasze nowości. Jedną z nich z pewnością jest Anno 1800, którego premierę planowaliśmy jeszcze na ten miesiąc. Ze względu na opóźnienia w produkcji termin odbioru gry uległ zmianie, co na ten moment wskazuje, że gra powinna trafić do naszego magazynu w połowie listopada.

O Anno 1800

Rozwiń swoją wyspę macierzystą i zapewnij jej dostęp do nowych gałęzi przemysłu. Musisz jednak planować każdy ruch z wyprzedzeniem – konkurencja nie śpi! Czy będziesz w stanie zdobyć niezbędne surowce, zgłębić tajemnice Starego Świata i wyruszyć na niejedną ekspedycję, aby odkryć wyspy Nowego Świata? Pozyskaj farmerów, robotników, rzemieślników, inżynierów, a nawet inwestorów, aby twoja wyspa stała się prawdziwą potęgą!

Anno_1800_Wachlarz_Kart_2_800_603

Przykładowe karty

W Anno 1800 – Grze planszowej gracze rozbudowują własne wyspy, na których wznoszą nowe budynki oraz statki, a także rozwijają możliwości handlu. Jednocześnie muszą zaspokajać potrzeby populacji wyspy oraz wypełniać ważne misje. Ten z nich, który na końcu gry będzie miał najwięcej punktów wpływu, zostanie zwycięzcą!

Anno_1800_Rozkład_1000_878

Rozkład elementów gry