9 kwietnia 2014

Android: Netrunner LCG oraz Władca Pierścieni LCG

W związku z niewielką i ciągle malejącą sprzedażą nowych dodatków do gier Android: Netrunner LCG oraz Władca Pierścieni LCG w polskiej wersji językowej, nasze wydawnictwo podjęło następujące decyzje:

Netrunner

Android: Netrunner – Gra karciana – nie będą pojawiały się żadne nowe dodatki w wersji polskiej wydawane w normalnym trybie. W przypadku produktów oferowanych na zasadach Druków na Żądanie czyli tzw. „Draft Packi” ostateczna decyzja zapadnie w zależności od zainteresowania graczy.

Niezależnie od decyzji dotyczącej polskiej edycji Netrunnera nadal będziemy wspierać grę poprzez utrzymywanie systemu rankingowego na stronie www.netrunner.galakta.pl, a także na zasadach oferowanych przez Fantasy Flight Games.

wladca_pierscieni_lcg

Władca Pierścieni – Gra karciana – nie będą pojawiały się nowe dodatki w wersji polskiej wydawane w normalnym trybie. W przypadku produktów wydawanych na zasadzie Druków na Żądanie (w tym systemie są dostępne specjalne scenariusze oraz Koszmarne Talie) w niedalekiej przyszłości będzie możliwość zamówienia następujących nowych dodatków w wersji polskiej:

- The Stone of Erech
- Koszmarna Talia – Polowanie na Golluma
- Koszmarna Talia – Starcie u stóp Samotnej Skały
- Koszmarna Talia – Podróż do Rhosgobel

W przypadku pojawienia się nowych produktów w ramach Druku na Żądanie będą one wydawane w wersji polskiej w zależności od zainteresowania graczy.

Jednocześnie informujemy, że nasze wydawnictwo pozostaje polskim dystrybutorem angielskojęzycznych wersji gier Android: Netrunner LCG oraz Lord of the Rings LCG. Obie linie wydawnicze nadal będą dostępne w naszej ofercie i normalnie będziemy rozbudowywać je o kolejne dodatki.