9 stycznia 2018

Aktualizacja planów wydawniczych

rb06_box

Aktualizacja planów wydawniczych

Dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na nowe przygody w Terrinoth, fanów gier karcianych (a także karciano-kościanych ;) ) i pilotów kosmicznych myśliwców. Dzisiejsza aktualizacja planów wydawniczych przynosi świeże informacje na temat zbliżających się premier i dodruków!

Premiery

Nierozerwalne więzi, dodatek prowadzający grę kooperacyjną i tryb solo do Runebounda, zbliża się wielkimi krokami – podobnie jak zestawy do draftu do Star Wars: Przeznaczenia – te dodatki pojawią się w sklepach pod sam koniec stycznia lub na początku lutego.

Destiny-Draft-Set_pl_box_swd06

Star Wars: Przeznaczenie, Rywale – zestaw do draftu

styczeń/luty 2018

transport
rb06_box

Runebound: Nierozerwalne więzi

styczeń/luty 2018

transport

Premiery LCG

Z wielką przyjemnością ogłaszamy też daty premiery nowych dodatków do dwóch gier LCG: Gry o Tron i Horroru w Arkham. Królewski Wiec pojawi się na sklepowych półkach już 18.01, a na Bladą Maskę, czyli kolejny scenariusz do Horroru w Arkham LCG przyjdzie nam poczekać do 01.02 – zapewniamy jednak, że warto – mechanika eksploracji katakumb sprawia, że będzie to jeden z tych dodatków, do których chętnie się wraca. Więcej o Bladej Masce możecie przeczytać tutaj.

krolewski_wiec_okladka

Gra o Tron: Gra karciana – Cykl Lot Wron – Królewski wiec

18.01.2018

magazyn
ahc15-blada-maska-box

Horror w Arkham LCG: Blada Maska

01.02.2018

magazyn

Dodruki

Fani kosmicznych potyczek będą usatysfakcjonowani – aż pięć statków opuszcza w tej chwili kosmiczne stocznie i obiera kurs na sklepy w całej Polsce. Dodruki modeli do X-winga pojawią się w sprzedaży już na przełomie stycznia i lutego.

SWX03-TIE_Fighter

X-wing: Myśliwiec TIE

styczeń/luty 2018

transport
a-wing

X-wing: A-wing

styczeń/luty 2018

transport
tie-interceptor

X-wing: TIE Interceptor

styczeń/luty 2018

transport
SWX17-plastic-right-angle2

X-wing: TIE Defender

styczeń/luty 2018

transport
starviper

X-wing: Star Viper

styczeń/luty 2018

transport

Nowy rok – nowe przygody

Wkrótce czekają was nowe wyprawy, zagadki i możliwości budowania talii – ale to nie wszystko! W najbliższych dniach mamy dla was jeszcze pewną zapowiedź, która ucieszy szczególnie wielbicieli klimatów grozy. ;)