1 kwietnia 2021

Prima Aprilis: Akcesoria zoologiczne – nowość w naszym sklepiku

1_kwietnia_1200_800

Czy są z nami miłośnicy planszówek i domowych pupili? Jeśli tak, to koniecznie powinni zainteresować się wyjątkowymi akcesoriami, które dla nich przygotowaliśmy! Oto one:

  • Psi żeton – By Wasz pies już nigdy nie zjadł żetonu z Waszego ulubionego tytułu! Dział reklamacji sądzi, że to rewolucyjny produkt, który może uchronić Wasze gry przed pożarciem. Dostępny w wielu smakach: wieprzowiny, wołowiny, kartonu lub pantofla.
  • Meeplowa kuweta – Kuweta ze żwirkiem w kształcie meepli. Pochłania nieprzyjemne zapachy i jest wyjątkowo chłonna! Wyprodukowana ze specjalnie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości meepli z najlepszych eurosucharów. UWAGA: Nie zalecamy do korzystania z zawartości kuwety w charakterze zamienników zagubionych komponentów…
  • Kocia kołyska – Najlepsze miejsce do drzemania dla Twojego kota na czas rozgrywki. Koniec z niechcianą sierścią w każdym pudełku! Dodatkowo, choć raz, to Wy zyskacie (iluzoryczne) prawo podjęcia decyzji o zakończeniu rozgrywki, a nie Pan Świata, którzy właśnie ucina sobie drzemkę w wieczku.
  • Tapeta akwarystyczna – Wodoodporna tapeta dla akwarystycznych fanów Catanu. Wyspa Catan jeszcze nigdy nie miała tyle wspólnego z wodą. Nawet dodatek Żeglarze nie wprowadza takiej immersji. Tapeta jest nietoksyczna i można ją wyciąć w dowolnym rozmiarze. Sprzedaż na metry bieżące materiału.

Akcesoria znajdziecie w naszym galaktycznym sklepiku!