15 marca 2023

Podwójna premiera: Psi park i Moje miasto: Gra kościana

Psi_Park_Moje_Miasto_Gra_Kosciana_Premiera_800_1000

Kości w grach można używać na wiele sposobów. Czasem można wyturlać zwycięstwo, a czasem będą służyć do aportowania na spacerze! Dziś premierę ma kościana następczyni zdobywcy Spiel des Jahres, oraz gratka dla fanów szczęścia na czterech łapach! Moje miasto: Gra kościana i Psi park od dziś na sklepowych półkach!

Moje miasto: Gra kościana

Moje_Miasto_RR_Zawartosc_1000_1000

Rozwijaj swoje miasto przez 12 różnorodnych epizodów w Grze kościanej Moje miasto! Kampania składa się z 4 rozdziałów, podzielonych kolejno na 3 powiązane tematycznie epizody. Sugerujemy, aby rozgrywać epizody w podanej kolejności. Gracze odnoszą zwycięstwa nie tylko w pojedynczych epizodach, ale też w całych rozdziałach, a na końcu wyłoniony zostanie zwycięzca całej kampanii! Oczywiście każdy epizod można rozegrać także niezależnie od pozostałych.

Pakiet Moje miasto + Moje miasto: Gra kościana do zgarnięcia w naszym galaktycznym sklepie w fajnej cenie >>>TUTAJ<<<

Psi Park

Psi_Park_Karta_Coonhound_Podpalany

Wraz z przyjaciółmi wcielcie się w lokalnych wyprowadzaczy i sprawcie, aby okoliczne psiaki zamerdały radośnie ogonami, zabierając je na spacer do psiego parku! W czasie 4 rund zyskacie szansę zdobycia reputacji najlepszego wyprowadzacza. Każdy z Was będzie pozyskiwał psy do kojca i zabierał je na spacer po parku.

 Gracze wcielają się w rolę wyprowadzaczy psów, którzy w trakcie 4 rund pozyskają do swoich kojców po 8 psów. W każdej rundzie każdy z graczy będzie miał możliwość wyprowadzenia na spacer do psiego parku maksymalnie 3 swoich psów. W parku gracze będą zyskiwali zasoby oraz reputację. Na końcu każdej rundy, gracze będą zyskiwać reputację za każdego psa, którego wyprowadzili, i tracić ją za każdego niewyprowadzonego psa, który znajduje się w ich kojcu. Celem jest, by na końcu rozgrywki posiadać jak najwięcej punktów reputacji. Gracze mogą je zdobywać poprzez wyprowadzanie psów, wygrywanie nagród psiego eksperta oraz realizowanie swoich celów.